Turnike, parmak izi, personel takip

Parmak İzi Personel Takip Sistemi

Güvenlik gibi son derece önemli bir alan üzerinde faaliyet sunmaya devam eden parmak izi sistemleri hassasiyeti göz önünde tutularak sektörün ihtiyaçlarına tam olarak karşılık verebilmektedir. Parmak izi okuma ürünlerinde bu hassasiyeti göz önünde tutan firmamız Ar-Ge araştırmaları sonucu ile en özel tasarımları sizlerle bir araya getirmektedir.

Turnike Sistemi

Personel takip sistemleri üzerinde sensörler bulunmaktadır. Üstün özelliklere sahip olan bu sensör uygulamaları cihaz içerisinde gömülü şekilde çalışıyor ve farklı alanlardan tanıma özelliği bulunuyor. Parmak izi tanıma algoritmasını bu cihazlar bünyesinde tutabiliyor.

Son dönemlerde kartlı geçiş sistemi okuma sistemlerinin yerini parmak izli uygulamalar almaya başlamıştır. Bunun en büyük nedenleri arasında ise kartlı sistemler üzerinde kullanılacak kartların kaybolması ya da unutulması ile görülebilecek güvenlik sorunlarının önüne tam olarak geçilmektedir. Bu algoritma uygulamaları yüksek hassasiyet ve tanıma oranı yer almaktadır. Parmak izi okuma uygulamaları güvenlik konusunda lider olarak yer almaktadır. Turnike üreten firmalar parmak izi tanıma cihazları konusunda ARGE uygulamalarına girmektedir.

www.smtelektronik.com.tr