Strafor , Beze Kulesi , Strafor Pasta Altlıkları

2017 Strafor Kesim, Maket Pasta, Beze Kulesi Ürünlerde Dolu Dolu 10 yıl!

MT Tasarım Straforevi.com 10 yaşında. Yılkar İnşaat grubunun 2005 yılında hizmete verdiği Metpor söve ürünleri markasından iki yıl sonra, yayın hayatına başlayan MT Tasarım straforevi.com 10yaşını kutluyor.

Organizasyonlar,doğum günü ve  özel etkinliklerinde kullanılmak için tasarlanan konik strafor formlu  Beze Kulesi ürünleri uygun fiyat garantisi ve hızlı kargo kargo seçenekleri ile kapınıza kadar getiriliyor.

Yılkar İnşaat Grubunun kuruluşunun 37.yılı olması bütün personelin ilk günkü gibi aynı heyecan ve motivasyonla çalışması devam ederken devam ederken, Yılkar İnşaat ın taahhüt işleri devam ederken straforevi.com strafor ürünlerde geçmiş yıllardaki çizgisini ayrılmayarak zirvedeki yerini sağlamlaştırıp, yepyeni ürünler ve en yeni teknolojileri kullanarak imalat yapmaya devam ediyor.

Yılkar grubunun Genel Müdürü Mimar Mete YILMAZ ‘a  göre geçmişte olduğu gibi 2017 ve 2018 yılındada Strafor Kesim ürünleri ile İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerin yanı sıra, Türkiye’nin Yedi bölgesinde kargo aracılığıyla ürünlerini en ucra köşelere bile ulaştırabiliyor. Strafor imalatı alanında Türkiye’nin lokomotif kuruluşu olmaya devam edecek.İstanbul Kadıköy merkez ofis ve İstanbul Kartalda dört farklı lokasyonda 2.000metrekare imalat alanıyla söve ve strafor kesim hizmetlerini veren straforevi.com tasarımın ihtiyaçları ile uygulamanın gereklilikleri konusunda özenli, titiz ve çözüm odaklı çalışmalarına devam ediyor. https://www.straforevi.com/
Grup sadece Türkiye genelinde değil, önemli Avrupa ülkeleri Fransa, Belçika, Hollanda, İsveç, Almanya, İsviçre, Romanya, Avusturya gibi ükelere ve bununla beraber KKTC, Irak, Azerbaycan, Özbekistan, Türkmenistan, Senegal, Somali, Birleşik Arap Emirlikleri, Nijerya, Rusya gibi önde gelen ülkelerede ürünlerini Kargo şirketleri aracılığıyla gönderimini sağlıyor.

straforevi.com etkinliklerinizde, özel günlerinizde, doğum günü ve parti organizasyonlarında butik pasta tasarımlarında kısacası bütün özel anlarınızda ürün grubunda önemli yer tutan  maket pasta strafor ürünleri sizlerle olmaya devam ediyor.

Mağaza vitrin dekorları, strafor harf, strafor logo, sahne dekorları, strafor dekor, Strafor Pasta Altlıkları ürünler ile yepyeni özgün ve benzersiz tasarımlarla kişiye ve markaya özel tasarımlar yaptırmak oldukça heyecan verici olarak görünüyor.
Sizleri de MT Tasarım straforevi.com ailesine bu farkı yaşamaya davet ediyoruz.

www.straforevi.com