rusya vize, rusya konsolosluğu, vize merkezi

Rusya Vizesi

İş, seyahat, ziyaret ya da turistik amaçlarla Rusya’ya gitmeniz için Rusya vize başvurunuzu bizimle yapabilirsiniz. Rusya ile 2010 yılında yapılan ve karşılıklı vizesiz seyahat imkanı sunan anlaşma, 2016 yılında Rusya tarafından tek taraflı olarak askıya alınmıştır. Bu nedenle 2016 yılından beri Rusya seyahatleriniz için vize almanız gerekmektedir.

Vize Başvurusu

Turistik vize, ticari vize, misafir vizesi gibi seyahat amacınıza göre vize almanız gerekir. Bordo, yeşil ve gri pasaport sahibi olan kişilerin vize alması gerekir. Vize işlemleri için aracı olan vize merkezi firmalar ile işlemlerinizi çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Şahsi olarak başvuru yapmanıza gerek olmadan, gerekli belgeleri kargo ile göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Rusya Konsolosluğu vize servisi firmamız sizin için tüm işlemleri yerine getirmektedir. Sadece pasaportunuzun ve bir adet vesikalık fotoğrafınızın ulaştırılması sonucunda başvurunuzu yapıyoruz. Vize türüne göre belgeler ve vizenin çıkma süresi değişebilmektedir. Ancak  en çok tercih edilen turistik vize 2-5 gün zarfında çıkmaktadır. Bu vize ile 30 güne kadar seyahat edebilirsiniz.

rusyavizeservisi.com