Notebook tamiri , laptop tamiri , iphone ekran değişimi

PC Tamir

Laptop ve notebook tamiri işlemleri oldukça geniş bir alana hizmet etmektedir. Çünkü çok farklı markaların değişik birçok kullanımı ve yedek parçası da bulunmaktadır. Laptoplar da gerek bakım, onarım işlemlerinin yanı sıra markalara uygun yedek parça temini de sağlanmaktadır.  Firmamız, arıza tespiti ücret talebinde bulunmamaktadır.

Laptop Genel Arızaları Ve Tamir İşlemleri

Bütün markalarda genel olarak notebook ve laptoplarda yaşanan kasa arızası, anakart arızası, fan arızası, ekran arızası, klavye arızası, disk arızaları gibi her türlü arıza kullanılan notebookların ve laptopların işlevini engellemektedir. Günlük yaşantınızda elinizden düşürmediğiniz bu cihazlar, güvenilir bir şekilde teslim alındıktan sonra firma yetkililerimiz tarafından en kısa sürede tamir ve onarım işlemlerini gerçekleştirerek müşterilerine kaliteli ve dürüst bir hizmet vermektedir. Bu arızaların müşterileri için ne kadar büyük sorun yarattığını bilen firmamız, her türlü arıza ve onarım işlemlerinde laptop tamiri gibi notebook tamiri için de gerekli titizliği göstermektedir.

Firmamızda sadece laptop ve notebook tamir ve onarım işlemleri değil aynı zamanda iphone marka telefonlarında arka kapak, kamera, ön kamera, şarj soketi, wi-fi anten değişimi gibi her türlü iphone ekran değişimi de gerçekleştirmektedir. Bu işlemlerin yapılması sırasında isteğe bağlı olarak öncesinde alınabilecek bir randevu ile 1 saatlik bir bekleme süresinin sonunda yeni alınmış gibi cihazınız size teslim edilebilmektedir. Servis olmanın verdiği bir avantaj ile her değişim yapılacak parça iphone marka telefonların orijinal parçalarıdır.