Mutluluk Çubuğu Ve Mutluluk Çubuğu Taktıranların Yorumları

Mutluluk Çubuğu Ve Mutluluk Çubuğu Taktıranların Yorumları


Penis implantları veya mutluluk çubuğu daha basit önlemlere yanıt vermeyen erkekler için erektil işlevi eski haline getirmenin oldukça etkili yoludur. Pek çok yönden, penil protezler, artritli kişiler için tam eklem değişimleri kadar yaşam kalitesini geri kazandırır, sertleşme sorunu yaşayanları eski ereksiyonlarla işlevsel erkeklere dönüştürür ve kaybından kaynaklanan psikolojik ve duygusal ıstırabın çözülmesini sağlar. Mutluluk çubuğu taktıranların yorumları üzerine birçok kişi bu operasyondan memnun kalmaktadırlar.

Mutluluk Çubuğu Etkileri

Penis protezi ilk olarak kırk yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürüldüğünden beri, çok sayıda iyileştirme, modifikasyon ve yenilik yapılmıştır. Mevcut yinelemeler, tıbbi sınıf sentetik malzemelerden oluşan sofistike ve iyi tasarlanmış cihazlardır. Genellikle ayaktan hasta bazında anestezi altında cerrahi olarak implante edilirler. Tamamen içtedirler, görünür dış parçaları yoktur ve penetrasyona izin vermek için yeterli penis sertliği sağlama işlevi görürler. Doğru adam için uygun şartlar altında mutluluk çubuğu hayat değiştirici olabilir. Mutluluk çubuğu taktıranların yorumları hakkında bir sürü içerik bulabilirsiniz.

Penis İmplantı Çeşitleri

İki tip vardır: yarı sert ve şişirilebilir. Bu iki mutluluk çubuğu arasındaki farkı, Volkswagen ile Mercedes arasındaki ayrıma benzetiyorum, hem etkili hem de işlevsel, ancak ikincisi daha çok işlev içeriyor. Her iki durumda da, iyi bir ayakkabının oturmasını sağlamak için ayaklarınızın uzunluğunu ve genişliğini ölçmeye benzer şekilde, implantın uygun şekilde boyutlandırılması için kişinin erektil odalarının boyutları tam olarak ölçülür. Mutluluk çubuğu taktıranların yorumları da okunarak doğru bir karar verilebilir. Hem yarı sert hem de şişirilebilir protez çeşitleri, daha basit önlemlere yanıt vermeyen prostat kanseri tedavisini takiben ED’li erkeklerde oldukça faydalı olabilir.

Yarı Sert Penil Protez

Yarı sert bir mutluluk çubuğu (diğer bir deyişle esnetilebilir implant), menteşelenmesi dışında birçok primatta bulunan penis kemiğinden farklı olarak her zaman sert kalan “statik” bir implanttır. Cinsel kullanım için yukarı doğru ve gizlemek için aşağı doğru bükülür. Küçük bir kesi ile eşleştirilmiş penis erektil odalarına implante edilen iki esnetilebilir silindirden oluşur. Avantajı, basitliği, şişirilebilir bir cihazdan daha ucuz olması ve el becerisi sorunları olan hastalar ve sınırlı erişime sahip olanlar için faydasıdır. Dezavantajı, şişirilmiş penis implantı gibi şişirilmiş durumdan sönük duruma geçememesi ve böylece potansiyel gizlenme sorunları yaratmasıdır.

Şişirilebilir Penil Protez

Şişirilebilir penil protez, normal bir ereksiyonun özelliklerini taklit etmek için tasarlanmış “dinamik” bir hidrolik implanttır. Bağımsız bir hidrolik sistem sayesinde isteğe bağlı olarak şişirilebilir ve söndürülebilir. Silindirler (iç tüpler), eşleştirilmiş ereksiyon odalarına implante edilir. Kontrol pompası, skrotumun erişilebilir bir alanına implante edilir. Üçüncü eleman, tipik olarak kasık kemiğinin veya karın duvarının arkasına implante edilen şişirme için gerekli sıvıyı içeren rezervuardır. Boru, kontrol pompasını silindirlere ve rezervuara bağlar. Mutluluk çubuğu taktıranların yorumları üzerine bu tip daha çok tercih ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir