meme ucu yarası, meme ucu çatlağı, göğüs ucu yarası , göğüs kalkanı

Meme Ucu Yarası
null
Hamilelik sonrası meme ucu yarası hemen hemen her annenin karşılaştığı sorunlardan bir tanesidir. Anneler emzirmeye başladığı andan itibaren göğüs ucu yarasıyla karşılaşabilirler. Meme ucu çatlağı koruyucularından biri olan Silverete de bu noktaya devreye girmektedir.

Silverette Nasıl Kullanılır?

Göğüs ucu yarası annelerin meme başlarında oldukça sık görülen bir durumdur. Siverette annelerin karşılaştığı bu problemlere karşı onları gümüş göğüs kapakları yardımıyla korumaktadır. Silverette bunun dışında mantarlara, bakterilere ve mikroplara karşı anneyi korur. Gümüş kapak görünümünde olan Silverette göğüs kapakları genellikle anneler tarafından göğüs ucu yaraları sebebiyle tercih edilmektedir.

Göğüs Kalkanı

Göğüs kalkanı olarak da adlandırılan bu ürünler tamamen gümüşten üretilmiştir. 925 ayar gümüşte üretilen bu göğüs bardakları, İtalyan üretimidir. Bardaklar her göğse oturabilecek şekilde tasarlanmıştır. Emzirme sonucunda oluşacak tahrişleri, kabarmaları ve ağrıları önlemek amacıyla tercih edilir.

Gümüş, burada yara iyileştirici özelliği olan antiseptik bir ajan olarak da tabir edilebilir. Yapılan araştırmalara göre gümüşün 650 mikrop türünü öldürdüğünü orta koymuştur.

silveretteturkiye.com