istanbul ucuz otel , pansiyon fiyatlari , gunluk kiralik ev

Günlük 50 TL’ye Tek kişilik Odanız Hazır!


Gökçe Pansiyon, istanbul ucuz otel arayanlara çok cazip bir fırsat sunuyor. Günlük 50 TL’ye faturanız, kahvaltınız, internetiniz ve televizyonunuz hazır! Çok ekonomik biçimde merkezi bir konumda eviniz olsun isterseniz, hemen iletişime geçin ve en ekonomik fırsatları değerlendirin.

Erkekler için aylık 600 TL ücretle, Tek kişilik TV, Wi-Fi, temizlik ve fatura giderleri dahil yararlanabileceğiniz pansiyon fiyatları  konaklayacak kişi arttıkça çok daha cazip olmaktadır. İsterseniz tek kişilik isterseniz çok kişilik odalarda kazancınızın büyük kısmını konaklamaya vermeden kalabileceğiniz Gökçe Pansiyon temiz ve eksiksiz bir ikamet imkanı sunuyor.

 

Tek Bir Ücrete Her Şey Dahil

 

Aylık 350 TL’den başlayan günlük kiralık ev fiyatları, her yere hızlı ve kesintisiz ulaşım imkanı olan Çağlayan’da bulunmaktadır. Oldukça memnun edici bir konaklama fırsatı sunan Gökçe Pansiyon ile en kısa sürede kalacağınız yeri hazır edebilirsiniz. Erkeklere özel bir konaklama alanı olan pansiyonda evinizin konforunda yaşayabilirsiniz. Otel fiyatlarından çok daha ekonomik olan bu ücretlerle bütçenizi istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.