Frigidaire yetkili servisi , Frigidaire servisi İstanbul , Frigidaire Ataşehir Türkiye

Frigidaire Yetkili Teknik Servis Hizmetleri

Frigidaire yetkili servisi olarak tüm frigidaire markalı ürünlerin montaj, tamir, bakım ve onarım hizmetlerini yerine profesyonel ve hızlı bir şekilde yerine getirmekteyiz. Frigidaire tarafından teknik servisimize verilen yetki belgesi ile sizlere tam anlamıyla profesyonel ve yetkili bir hizmet sunmaktayız.

Yetkili servis belgesi olmayan servislere yaptırılan tüm hizmetler şirkete herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır. Ve genelde bu tür hizmetler sonunda tüketiciler mağdur olmaktadır. Bundan dolayı Frigidaire yetkili servisi olduğunu iddia eden kişilerden muhakkak suretle yetki belgesinin orijinalini talep ediniz.

Tecrübeli Teknik Servis Hizmetleri

Frigidaire servisi İstanbul ve çevresinde sizlere en tecrübeli ve yetki belgeli hizmeti sunmaktadır. Sahip olduğumuz geniş personel sayısı ile İstanbul gibi büyük bir şehirde bile tüm Frigidaire markalı ürünlerin teknik servis hizmetini aksatmadan ve tam zamanında sunmaktayız.

Frigidaire Ataşehir Türkiye yetkili servisi olarak bölgedeki tüm Frigidaire markalı ürünlerin montaj ve tamir hizmetini birinci sınıf orijinal parçalara kullanarak yapmaktayız. İnternet sitemizde sunduğumuz hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

frigidaireyetkiliservisi.com