Bebek kapı süsü , Kapi süsü , Hastane kapı süsü

Bebek Kapı Süsü

Dünyaya gözlerini açan bebeklerinizi mutlu ve özenli bir şekilde karşılamak istiyorsanız bebek kapı süsü ile odanıza da bebeğinize de pozitif enerji dağıtabilirsiniz. Kız ya da erkek bebekleriniz için özel olarak seçeceğiniz kapı süslerini, hatıra olarak da saklayabilirsiniz. İlerde çocuğunuz gördüğünde çok mutlu olacaktır.

Kapı Süsü Modelleri

Bebek kapı süsleri pek çok farklı temada yapılabilmektedir. Ancak genel olarak bebeklerin o sevimli halleri ile uyumlu olacak şekilde rengarenk ve cıvıl cıvıl olmaktadır. çizgi film kahramanları hayvanlar, oyuncaklar, balon ya da çiçek gibi nesnelerle de süslenebilmektedirler. Siz de bebeğiniz için en güzel kapı süsü modelleri içinden bir seçim yapabilirsiniz.

Hastane Kapı Süsü

Bebeğinizin gözünü ilk açtığı yer hastane odasıdır ve pek çok kişiyle de burada tanışır. Hastaneye sizi ve bebeğinizi ziyarete gelen kişiler için de kapı süsü oldukça hoş bir karşılama olacaktır. hastanelerin kasvetli havaları da  bu şekilde biraz da olsa yıkılacak ve yerini pozitif enerjiye bırakacaktır. Bu yüzden hastane kapı süsü seçerek, doğumdan önce hazır etmeyi unutmayın.

www.renklihayallerim.com