Yaz Kampı , Yüzme Kursu , Yaz spor okulu


Yaz kampı programları çocukların yaz dönemini verimli geçirebilmeleri adına düzenlenen eğlendirici ve öğretici programlar olarak ifade edilir.

Her bir yaz kampı birbirinden farklı özelliklere sahip olup özel olarak planlanır. Bunlar arasından seçim yapılırken sunulan içeriklerin ve fiyatların birbirine uygun olup olmadığına dikkat edilmelidir. Özellikle anne babalar ücrete dahil olan hizmetler ile ilgili bilgi almalı ve çocukların nasıl bir programa dahil olacağını önceden öğrenmelidir. Bu tarz kapları altı ile on yedi yaş aralığındaki çocuklara uygulanmakta olup yaklaşık on beş gün sürmektedir. Bu süre içerisinde kamplarda her dakikanın verimli geçmesi adına belli bir program dahilinde hareket edilir. Tüm süre boyunca çocukların güvenliği ve konforu ön planda tutulur.

Yaz Kampı Programında Neler Var?

Yaz kampı çocuklara tam pansiyon konaklama olanağı sunar. Yani program içerisinde açık büfe kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği verilir. Beş çayı kurabiyesi, İngilizce pratik dersi, yaz spor okulu kapsamında spor faaliyetleri, güvenlik ve denetim, sağlık hizmetleri, yüzme kursu, spor faaliyetleri için gerekli olan araç gereçler ve geziler gibi özellikler de kamp programına dahil hizmetler arasındadır.

Ücrete dahil olmayan hizmetlere bakıldığında ise bunlar arasında uçak ya da otobüs bileti, kamp içerisindeki revir koşullarını aşan ilaçlar, paraşüt ve jet ski, kampa gidiş dönüş için yol ücreti olarak ifade edilir.

Yaz Spor Okulu

Yaz spor okulu faaliyetleri kamp boyunca çocukların sportif faaliyetlerde etkin olarak rol almasını sağlar. Böylece hem vücut gelişimlerine katkıda bulunan çocuklar aynı zamanda vakitlerini eğlenerek geçirebilirler. Kamp içerisinde bu sportif faaliyetlere yönelik seçeneklerin geniş tutulması çocukların beğenebileceği çok sayıda seçenek olmasını sağlar ve kamp programını onlar için daha da özel hale getirir.

aquakamp.com