Sprey köpük , Sprey poliüretan , Sprey Polyurea

Sprey Köpük Ne İşe Yarar?

Mimari yapılarda kullanıldığına rastladığımız sprey köpük ne işe yarar sorularını sıkça duyuyoruz. Kullanmış olduğumuz bu ürünün yalıtım işlevi gördüğünü bilmelisiniz. Çatı izolasyonu, betonlarda ısı yalıtımı, soğuk hava depolarında yalıtım, hayvansal barınakların yalıtımı gibi geniş bir kullanım yelpazesi olduğunu söyleyebiliriz.

Sprey Köpük Avantajları

Hava koşullarından etkilenilmemesi gereken alanlar için köpük kullanımının avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Sprey poliüretan evlerde özellikle çatı yalıtımında kullanılıyor. Bu sayede güneş ışınlarından korunmak, evinizin serin kalmasını sağlıyor. Bunun yanında kış aylarında da evinizin sıcak olmasını sağlıyor. Barınakların ısı yalıtımı için kullanılmasının da ısıyı muhafaza etmesi açısından avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Soğuk hava depoları da aynı şekilde mevcut olan ısının korunması açısından büyük avantajdır.

Sprey Pulyurea Kullanım Alanı

Teraslarda ve havuzlarda kullanıldığını söyleyebiliriz. Suyun olduğu alanlarda kullanımının uygun olması ile bu alanlarda yaygın şekilde tercih ediliyor diyebiliriz. Su yalıtımı için uygun bir malzemedir. Sprey Polyurea ile siz de havuz su yalıtımı, teraslarda su yalıtımı yaptırabilirsiniz.

spreykopukpoliuretan.com