Otel ekipmanlari , Minibar , Kettle


Türkiyenin en güvenilir firmalarından bir tanesi olarak bilinen sitemiz sizlere daha kaliteli hizmet vere bilmek için bütün otel ekipmanlari satışlarını yapmaktadirlar. Bir cok kişinin tercih etmiş olduğu ürünleri en uygun şekilde sizlere temin edilmesi sağlanmaktadir. Almiş olduğunuz ürünler, hızlı bir şekilde kargo hizmetimiz sayesinde sizlere ulaşmasi sağlanmaktadir.

Bir cok kişi artik oteli için olsun kendine özel odaları için olsun minibar kullanmaktadirlar. Yaz aylarında daha cok tercih edilen minibar sayesinde içecekleriniz daha soğuk bir şekilde olmaktadir. Bizler ise tamamen orjinal minibarların satışlarınıda yapmaktayizdir. Ekip olarak profesyonel bir ekip sayesinde kaliteli ürünlerin satışlarını değerli müşterilerimize sunmaya devam etmekteyizdir.

Bununlada bitmeyip sitemizde bir birinden farkli bir cok kategorilerimiz bulunmaktadir. kettle ürünleri olsun, genel tepsiler olsun, valizlik bavulluklar olsun ve sayamadığımız bütün otel malzemelerini sitemizden kolaylıkla temin ede bilirsiniz. Sizde eğerki bu ürünleri veyahut bir birinden farkli bütün ürünlerimizi görmek istiyorsanız sitemizi ziyaret ede bilirsiniz saygılarımızla.

www.intersteel.com.tr