karadeniz Turu , islami turlar karadeniz , karadeniz tatil yerleri , karadeniz turu fiyatları


Karadeniz Turu

Kendinizi muhafazakar olarak adlandırıyor ve bu kimliğinize uygun bir tatil yapmak istiyorsanız o halde düzenlediğimiz İslami turlar Karadeniz tam sizlere göre olacaktır. Bu kapsamda Karadeniz’in birçok önemli noktasını kısa bir süre içerisinde oldukça uygun fiyatlara gezmiş olacaksınız.

Turlarımızın Kapsamı

Düzenlemiş olduğumuz turlar kapsamında seyahatlerimiz özellikle görülmesi gereken yerlere odaklanmaktadır. Bu sayede kısa bir sürede birçok önemli noktayı gezmiş olacak ve anılar biriktireceksiniz. Böylelikle kendinize fotoğraf albümü oluşturmuş olacaksınız.

İslami Oteller

Turlarımız kapsamında konaklamaların yapıldığı oteller İslami gereklere uygun olan otellerdir. Bu kapsamda otellerde verilen tüm yemekler helal olup bu hotelleri kullanan kimseler de İslami kurallara azami derecede özen göstermektedirler.

Ayrıca ziyaret ettiğimiz Karadeniz tatil yerleri içerisinde yüzme şansınızda bulunmaktadır. Bu kapsamda İslami kurallara aykırı bir şekilde yüzen kimseler de olmayacak ve sizler de gönül rahatlığıyla yüzebileceksiniz.

Fiyatlar

Fiyatlarımız turun niteliğine göre değişiklik arz etmektedir. gezilecek yerlerin sayısı ve turun gün sayısına göre fiyatlar artabilmekte ya da azalabilmektedir. 3 yaşından küçük çocuklar için herhangi bir ekstra ücret alınmamaktadır. Bunun yanı sıra 3-4 yaş çocuklardan yarı fiyat alınmakta 5-11 yaş arası çocuklar ise cüzi bir indirimden faydalanmaktadırlar.

Karadeniz turu fiyatları içerisinde konaklama sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri dahil olmaktadır. öğle yemeği sizlere ait olup hediyelik alışverişleriniz de yine sizler tarafından karşılanacaktır.

www.islamitatilsitesi.com