kahramanmaraş ambar

Kahramanmaras Ambar Hizmeti

Yılların verdiği tecrübe ve sizlerin güvenci sayesinde bu günlere kadar geldik. Her nakliyatımız için, sizlerin güvenini zedelememek için Kahramanmaraş Ambar olarak elimizden geleni yapıyoruz.

Peki, hizmetlerimizi nelerdir ?

Yurt içinde her türlü önemli noktalarda ambar merkezlerimiz var. Bu merkezlerle müşterilerimizle her zaman iletişim halindeyiz. Farklı kapasitelerdeki arabalarımızla göndereceğiniz ürünleri gün içerisinde fabrikalarınızdan veya deponuzdan teslim alıp aynı gün istediğiniz yere ulaştırmak için yola çıkıyoruz. Türkiye’nin 81 iline ve illerin her türlü yerine aktarmasız olarak sevkiyatlarınızı gerçekleştiriyoruz. Yasal her türlü belgemizi sorunsuz olarak şubelerimizden veya bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Yaptığımız her türlü nakliyatlarımız sizlerin güvencesi adına sigortalıdır.

İsterseniz evden eve nakliyat işiniz olsun isterseniz de herhangi bir mal sevkiyatı olsun Kahramanmaraş Ambar olarak vereceğiniz her türlü işi layıkıyla yapmaya hazırız. Uzun yıllardır bu sektörde vermiş olduğumuz kaliteli hizmet neticesinde müşteri memnuniyetini sağlamış bulunuyoruz. Uzman personel kadromuz ve güler yüzlü hizmetimizle taşıma işlerinde en çok tercih edilir nakliye firmaları arasında ilklerde olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

www.kahramanmarasambar.com