İstanbul psikolog tavsiye , Aile terapisti , psikolog İstanbul

İstanbul Psikolog

Psikolog arayışınız varsa İstanbul için Uzman Klinik Psikolog Haşim Belten ile etkili çözümler bulabilirsiniz.

Psikolog Neden Gerekir

İstanbul psikolog tavsiye arayışında olanlar için önemli olan bir konu neden psikologa gitmek gerektiğidir. Sanılanın aksina her zaman ciddi akıl hastası olmak gerekmez. Sadece paylaşmak, iç dökmek,  daha geniş bakış açısı kazanmak gibi nedenlerle de psikolog ihtiyacı olabilir.bu şekilde günlük hayatta daha sağlıklı bir ruh hali benimsenebilir.

Aile Terapileri

Aile terapisti en önemli çözüm yöntemlerinden biridir ve aile içerisinde görülen kritik sorunların uzman gözüyle çözümlenmesini sağlar. Aile terapilerine bireysel ya da çocukla, eşle katılım olabilir. Şiddet, iletişimsizlik, travmalar gibi durumlar  için etkili sonuçlar alınabilir.

Hangi Bölümlerde Başvuru Olabilir

Uzman Klinik Psikolog Haşim Belten, psikolog İstanbul  arayışında olan kişiler için birçok alanda hizmetler vermektedir. Bireysel başvurular yapabilceğiniz gibi çocuk ergen psikolojisi, aile çift psikolojisi, cinsel danışmanlık ve hipnoz kategorileri için başvurularınızı yapabilirsiniz.sorun olduğunu düşündüğünüz bir alanda başvuru yapma halinde kendinizi daha hazır hissedebilir, değişim ve dönüşümü yaşayabilirsiniz.  Mutluluk ve güven seviyeniz bu şekilde artacaktır.

www.hasimbelten.com