İslami turlar , İslami turlar bosna , İslami tatil , Dini turlar

İslami Turlar

Günümüzde İslam dinimizin gereklerini yerine getirmek özellikle tatillerde bir hayli zor olması sebebiyle firmamız dini turlar düzenlemektedir. Bu sayede dünya görüşü birbirine çok yakın olan kimseler bir arada hoş vakitler geçirebilmekte ve dünya lezzetlerinden İslam’a uygun bir şekilde faydalanabilmektedirler.

Bu turlar kapsamında dikkat edilen birçok husus bulunmaktadır. ilk olarak yenilen yemeklerin helal olması, gidilen yerlerin içkili olmaması, namaz vakitlerine riayet etme gibi birbirinden farklı birçok husus firmamız tarafından göz önünde bulundurulmaktadır.

Tur Düzenlenen Yerler

Firmamız birçok noktaya tur düzenlemektedir. Bu sayede çok kısa bir süre içerisinde büyük geziler yapabilmek söz konusu olmaktadır. Bu kapsamda turlarımızı genel olarak yurt içi ve yurtdışı turları olarak ikiye ayırabiliriz. Yurtdışı turları arasında İslami turlar Bosna Hersek, İtalya, Belgrad, Kudüs, Özbekistan gibi turlar yer almaktadır. Bu turlar için fiyatlar dolar üzerinden hesaplanmaktadır. Yurtdışına düzenlenen bu turlarda tarihi mekanlarla birlikte ecdadımızın bırakmış olduğu değerli eserler de ziyaret edilmekte ve bu sayede onları da yad etmiş olmaktayız.

Yurtiçi turlarında ise Karadeniz turu en çok rağbet gören turlar arasında yer almaktadır. Samsun, Trabzon, Giresun gibi birçok Karadeniz şehri kısa bir süre içerisinde gezilmektedir. Böylelikle İslami tatil yapılmakta ve dinimize uygun olmayan davranış şekillerinden de uzak durulmaktadır. Sizler de bu turlardan faydalanmak isterseniz o halde bizlerle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz.

www.islamitatilsitesi.com