elektronik sigara , likit , premium likit

Elektronik Sigara

Sigarayı bırakmak için en çok tercih edilen yollardan olan elektronik sigara oldukça avantajlıdır. Tek kullanımlık ya da sürekli kullanılan elektronik sigara çeşitleri mevcuttur.

Şarjlı yada pili olan e sigaralarda tank sistemi bulunur ve uzun ömürlüdür. Yaklaşık haftada bir, 10 günde bir temizlediğiniz sigarayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Böylece sürekli sigara almaya son verecek ve bir kez aldığınız elektronik sigaranızı uzun yıllar kullanabileceksiniz.

Likit Kullanımı

E sigara içerken keyif veren içinde bulunan premium likit sıvıdır. Çikolata, nane, muz, çilek ya da nikotin gibi aromalara sahip bu likitler sigara keyfini arttırır. Ancak likit tank içerisine  koyulduğu için likit değiştirdikçe burada kalıntılar olabilir. Tankı temizlemezseniz sızan  sıvılar nedeniyle yanık kokusu oluşur. Bu tür kullanım kurallarına dikkat ettiğiniz sürece elektronik sigara kullanımı oldukça kolaydır.

Uygun Fiyatlar

Elektronik sigaralar uygun fiyatlıdır ve tek kullanımlık sigaralar gibi değildir. Bir kez aldığınız ürünü yıllarca kullanmanız mümkündür. Tek yapmanız gereken şarj etmek ya da pilini değiştirmektir. Böylece cihaz ilk günkü gibi çalışmaya devam edecektir.

elektroniksigara.vip