Biyeci , Biye kesim , ipli biye

Biyeci

Tekstil ürünlerinizdeki biye işlemleriniz için biyeci hizmeti sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız kurulduğu ilk andan itibaren biye konusunda insanlara dev hizmet sağlar. Üstelik teknolojik gelişmeler ile birlikte teknolojiyi de işin içine katmıştır. Bu sayede üstün kolaylık sağlayan kaliteli makineler ile biye işlemlerini gerçekleştirir.

Biye Hizmetleri

Firmamızın müşterilerine sunduğu hizmetler oldukça geniş kapsamlıdır. Bu alanda enine, boyuna kesim hizmetine ulaşabilirsiniz. Ayrıca biye kesim hizmetleri arasında verev kesim de yer alır. Tüm bu hizmetlerin dışında ipli ara biye dikim de yine firmamız aracılığı ile sağlanır.

Biye kesim hizmetlerini dilediğiniz kumaş üzerine gerçekleştiririz. Çiçek biye firması olarak; jarse, süprem, interlok, kot, tül, keten, saten kumaşlarınız için tüm kesme işlemlerini gerçekleştirebiliriz.

Biye Hizmetlerine Ulaşım

Profesyonel makineler ile gerçekleştireceğimiz ipli biye hizmeti için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Dikim ve sarım makineleri ile kilo kapasitesi yüksek kesimlerini gerçekleştiririz. Firmamız ile iletişime geçmeniz size hizmet ulaştırmamız için yeterlidir. Bu sayede ihtiyacınız olan kaliteli hizmete de ulaşabilirsiniz.

www.cicekbiye.com