bitclub network paketleri

Bitclub Network

Bicoin yatırım sistemlerinden olan Bitclub Network paketleri, dijital para kazanma sistemleri içerisinde en çok kazanç sağlayanıdır. Firma, günlük olarak kazanç sağlanmasını madencilik işlemi miktarı olarak uygulamaktadır.

Bitclub Network Paketleri

Çeşitli paket seçenekleri bulunan bu sistemin havuz olarak adlandırılan 3 ayrı paketi yer almaktadır. İstenilen havuz sistemine göre kişilerin yatırım hesaplarına yatıracakları tutar da değişmektedir. Bitclub network paketleri uygulamasında yapılan yatırımlar neticesinde her paket için farklı komisyon bedeli yer almaktadır. 1. Paket için %50 komisyon verilirken, 2. Paket için %60 komisyon ve 3. Paket için ise %70 komisyon uygun görülmektedir. Bu yatırım paketlerinin dışında ayrıca bir de kurucu havuz paketi de vardır. Ayrıca sistem gereği tüm paketler için kullanım süresi 1000 gündür.

Canlı Destek Hizmeti

Paketler konusunda oluşabilecek her türlü soruna karşı canlı destek hattı üzerinden yapacağınız talepler ile kısa sürede geri dönüş alarak bu şekilde taleplerinizin karşılanmasını sağlayabilirsiniz. 7/24 kesintisiz canlı destek hattı hızlı sonuç almanızı sağlamaktadır.

Bitclub Network İle Hızlı Kazanma Şansı

Farklı şekillerde tercih edeceğiniz Bitclub network paketleri sayesinde geleceğiniz parası olarak adlandırılan dijital para için en karlı yöntemler ile sizlerde kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu konuda her paket içeriğine göre değişen fiyat seçenekleri nedeni ile kullanıcılar belirlemiş oldukları seçeneklere göre uygun fiyatlar ile paketleri tercih ederek kazanmaya başlayabilirler.

www.bitclubnetwork.elitteam.net/blog/bitclub-network-paketleri