beyoğlu butik oteli , Cihangir Kahvaltı , istanbul butik otel , Cihangir Brunch , organik kahvaltı

Cihangir Kahvaltı

Bir Pazar sabahında lezzetli ve huzur veren Cihangir brunch veya kahvaltı yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Otelimizde yer alan otantik hava sizlere huzur verirken, kahvaltınızın tadını daha da iyi çıkarabilirsiniz. Caz müzik eşliğinde açık büfeden dilediğiniz şeyi yiyebilir ve güne oldukça mutlu bir şekilde başlayabileceksiniz.

Açık Büfe
Sadece ortam olarak değil aynı zamanda organik kahvaltı ürünlerimiz ile de sizleri etkilemeye devam etmekteyiz. Bu kapsamda açık büfemizde soğuk ve sıcak başlangıçlar, salata çeşitleri, yerel ve ulusal peynir çeşitleri, tatlılar, hamur işleri gibi daha birçok ürünü bulabilirsiniz.

Tüm bunlarla buluşmak için Beyoğlu butik oteli olarak bizleri tercih etmeniz yeterli olacaktır. Ardından da karşılaşacağınız hizmetler, hem ortamın hem de personellerin sıcaklığı sizleri adeta farklı bir dünyaya taşıyacaktır. İster açık isterseniz de kapalı ortamda yapabileceğiniz kahvaltınızı 11 ile 16 saatleri arasında yapabilirsiniz. Bu sebeple dilediğiniz kadar oturabilir ve sevdiklerinizle bu huzur verici ortamın tadını çıkarabilirsiniz.

İstanbul butik otel olarak hedefimiz sizleri daha da mutlu edebilmektir. Bu amaç doğrultusunda sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. İşte bu sebeple başka hiçbir yerde bulamayacağınız Cihangir kahvaltı seçeneklerini sizlere sunmaktayız. Bütün kültürleri bir araya getiren otelimizde sizler de kendinizden bir pay bulabilmek ve tüm dertlerinizi unutarak sadece kahvaltınıza odaklanabilmek için sizleri de http://www.faikpashapartments.com adresimize beklemekteyiz.