1010 Avenue of the Moon New York, NY 10018 US.

+62 628 123 4000

contact@yourdomain.com

Belgelendirme , ISO 45001 , Helal Belgesi

Helal Belge Danışmanlık Firması

Müşterilerimizin marka tescil ve belge yönetimi ihtiyaçlarına sitemiz üzerinden yanıt verebiliriz. Dilediğiniz zaman adresimize giriş yaparak gerekli yardımı alabilirsiniz.

Helal Belgesi ve diğer belge hizmetleri konusunda gerekli desteği verebiliyoruz. Kurumsal firmaların ihtiyacı olan tüm belgeleri sizlere sunabiliriz. Biz kalitemizle bu noktalara gelebilmeyi başardık. Belgelendirme şirketleri arasında Türkiye’nin en önemli firmaları arasında yer alıyoruz. Firmamız iş ortakları ve yeni müşterileri portföyü ile bir adım öne çıkıyor.  Hizmet veren ürünlerin başarılı bir şekilde sunulması için belgelendirme desteği gerekiyor. Belgelendirme konusunda sizlere gereken desteği verebiliriz. Belgelendirme hizmeti takip ve bilgi birikimini gerektiren konulardan bir tanesidir.

ISO 45001 Danışmanlığı

ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim standartlarından bir tanesidir. Standart, çalışanlara yönelik hastalık, yaralanma ve kaza gibi durumlara önlem alınmasını sağlar. Uzun zamandır iş sağlığı ve güvenliği konusunda firmalara belirli standartlara ulaşmasını sağlıyoruz. Dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçerek belgelendirme desteğinden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında merak ettiklerinizi sitemizde bulabilirsiniz. Belgelendirme konusunda aradığınız sizlere sunabiliriz.

www.tqa.com.tr

Wdf Blog Tanıtım Hizmetleri

Copyright © 2022. By Jegstudio

All rights reserved.

QUICK LINKS

Home

Our Team

Our Services

Our Clients

Contact Us

NEWSLETTER

Join our mailing list to get news updates and exclusive offers.