Avon Üye ol, Avon Temsilci Ol, avon kayıt ol

Avona Nasıl Üye Olunur?

İsterseniz siz de evinizden para kazanabilirsiniz. Avon kayıt ol butonunu kullanarak ya da direkt olarak temsilciler aracılığıyla üyelik oluşturabilirsiniz.

Avon Üyelik İşlemleri

Üye olmak için sitemiz üzerinden verilen linkleri kullanabilirsiniz. Ulaştığınız sayfada Avon kayıt ol imkanından yararlanmanız için verilmiş olan butonu kullanacaksınız. Anasayfanın sağ üst köşesinde verilmiş olan mor renkteki butona tıklayarak, üyelik sayfasına ulaşabilirsiniz.

‘‘Hemen Üye Ol’’ şeklinde verilmiş olan butona tıkladığınızda, açılan sayfada sizden istenen bilgilerin olduğunu göreceksiniz.

  • Ad – Soyad
  • Kimlik Numarası
  • Adres
  • Telefon numarası

Mail adresi gibi bilgileriniz isteniyor. Bu bilgileri eksiksiz şekilde girmelisiniz. Avon üye ol butonun üzerinden online olarak işleminizin yapılması mümkündür. Bilgilerin girişini yapmanızın ardından en alt kısımda bulunan ‘‘giriş’’ butonuna tıklayacaksınız.

Kısa bir süre içinde üyeliğinizin onaylanması söz konusudur.

Mail ya da telefon numarası üzerinden Avon temsilci ol işleminize dair aktivasyon gerekebilir. Onayı vererek, direkt olarak temsilci olmaya hak kazanabilirsiniz. Detayları öğrenerek, ekonomik şekilde alım – satım yapma hakkına erişebilirsiniz.

www.ucretsiztemsilci.com